Instruktoři

Každý z instruktorů přináší své nadšení, individualitu a osobní zodpovědnost za naplnění účebních osnov školy.

Záleží nám na vašem rychlém rozvoji, a pokud nám dáte příležitost, tak vám předáme všechno, co o CST Wing Chun víme a známe, protože chceme trénovat a být obklopeni těmi nejlepšími.

Sifu Dalibor Kuběna

Sifu Dalibor Kuběna

Potkal jsem v životě několik, dnes již legendárních, osobností. Svému Mistrovi Jimovi Fungovi vděčím za inspiraci a myšlenku věnovat se Wing Chun jako učitel a legendárnímu Velmistru Wing Chun kung fu Chu Shong Tinovi za odkaz, jež fascinuje spousty nadšenců pro Wing Chun z celého světa, včetně mě. Wing Chun je pro mě cesta, na které mě baví každý krok, také proto, že za každým zdolaným vrcholem, mě čeká další, ještě vyšší.
Jan Šturc

Jan Šturc

Wing Chun pro mě není rvačka ani cesta k ní, nýbrž cesta k získání vnitřního klidu, duševní rovnováhy a fyzické pohody. V neposlední řadě se Wing chun stalo mým životním stylem.
Petr Kuneš

Petr Kuneš

K Wing Chun mne původně přitáhl zájem o východní filozofie. Nikdy mne nezajímal souboj, zápasy ani soutěže. Začal jsem cvičit se záměrem nějak se, pro mne smysluplně, hýbat, aniž bych tušil, co mi to kdy přinese. Čas běžel a já začal chápat že kung-fu (Wing Chun) pro mne začíná mít jiný smysl než učení se technikám bojového umění (nebo spíše dovednosti), ale otevírá cestu k uvědomění si sebe sama, jak zvenku, tak i zevnitř. Cvičením, trpělivostí a pílí se každá vnější překážka přetransformuje v překážku vnitřní. Kung-fu vede v životě k sebedisciplině, která prostřednictvím zdolání nepřítele nakonec vede k nalezení sama sebe, k dosažení vlastní rovnováhy.
Martin Jaroš

Martin Jaroš

Bojuju proto, abych bojovat nemusel.
Vladimír Trembetský

Vladimír Trembetský

Divím se sám sobě, že jsem u Wing Chun zůstal tak dlouho. Bolí to. Trvá to. Nemá to konce. Není to snadné a většina z Vás to nevydrží. Stojí to ale za to. Posílí Vás to nejen v boji ale i v každodenní životě. Wing Chun otevírá v člověku mnoho dveří. Fyzické. Psychické. Emoční i morální. Držím Vám pěsti na cestu…
Matěj Fibigr

Matěj Fibigr

Václav Beneš

Václav Beneš

Jiří Novák

Jiří Novák

Nahoru